Karmstol allmoge

Karmstol allmoge
Karmstol allmoge
Karmstol allmoge
Karmstol allmoge
Karmstol allmoge
Karmstol allmoge
Karmstol allmoge
Karmstol allmoge
Karmstol allmoge
Karmstol allmoge
Karmstol allmoge
Karmstol allmoge
Karmstol allmoge
Karmstol allmoge

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, allmoge, daterad 1816, betsad ek, intarsiadekor, flätad sits, sitthöjd ca 50 cm

Slitage

900132

2021-04-07