Albert Edward Wang oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT EDWARD WANG (1864-1930) Strandstudie, signerad samt daterad 1914, olja på duk uppsatt på pannå, ca 16x21 cm

900141

2021-04-07