Lars Boethius oljemålning

Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS BOETHIUS (1903-1968): Landskapsmotiv, signerad och daterade Lars Boëthius -65, olja på pannå, 33x40 cm

900144

2021-04-06