Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "I manegen", signerad M Pyk 112/450, färglitografi, bildmått ca 67x58 cm

Ej examinerad ur ram

900148

2021-04-07