Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "I manegen", signerad M Pyk 112/450, färglitografi, bildmått ca 67x58 cm
Ej examinerad ur ram
900148
2021-04-07