Alfred Wahlberg oljemålning från Bohuslän

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Skogslandskap, signerad A. Wahlberg, olja på duk, bildmått ca 31x51 cm

Repa samt färgbortfall

900149

2021-04-06