Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, oramad, ca 59x43 cm
900153
2021-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här