Soffgrupp
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MÖBELGRUPP, 4 delar, två fåtöljer, tresitssoffa samt bord, bambu samt rotting, kolonialstil, 1940 / 50 -tal, sitthöjd 35 cm, bordets höjd 59 cm, diam 97 cm, soffans längd 210 cm
Bruksslitage, enstaka skadade band, solblekta
900154
2021-04-06