Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MÖBELGRUPP, 4 delar, två fåtöljer, tresitssoffa samt bord, bambu samt rotting, kolonialstil, 1940 / 50 -tal, sitthöjd 35 cm, bordets höjd 59 cm, diam 97 cm, soffans längd 210 cm

Bruksslitage, enstaka skadade band, solblekta

900154

2021-04-06