Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

MÖBELGRUPP, 3 delar, två fåtöljer samt tvåsitssoffa, bambu samt rotting, kolonialstil, 1940 / 50 -tal, sitthöjd ca 40 cm, soffans längd 151 cm.

Slitage, bruksslitage

900159

2021-04-12