Stolar 1700-tal rokoko

Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 1 par, bemålade, 1700-talets mitt, rokoko, balusterformad ryggbricka, sitthöjd ca 45 cm

Senare bemålning, färgbortfall, flertalet lagningar

900167

2021-04-08