Hans J. Wegner skrivbord

Hans J. Wegner skrivbord
Hans J. Wegner skrivbord
Hans J. Wegner skrivbord
Hans J. Wegner skrivbord
Hans J. Wegner skrivbord
Hans J. Wegner skrivbord
Hans J. Wegner skrivbord
Hans J. Wegner skrivbord
Hans J. Wegner skrivbord
Hans J. Wegner skrivbord
Hans J. Wegner skrivbord
Hans J. Wegner skrivbord
Hans J. Wegner skrivbord
Hans J. Wegner skrivbord

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HANS J WEGNER, "AT-305", skrivbord, Andreas Tuck, ek, brännmärkt, höjd ca 72, 136x76, skivorna 48 cm

Slitage, repor, märken, ställvis blekt

900172

2021-04-08