Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RAM, sengustaviansk, omkring 1800, skuren dekor, spår av tidigare förgyllning, med etsning av Jean le Pautre, ca 49x51 cm
Åldersrelaterat slitage, enstaka träavslag
900174
2021-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här