Ram sengustaviansk

Ram sengustaviansk
Ram sengustaviansk
Ram sengustaviansk
Ram sengustaviansk
Ram sengustaviansk
Ram sengustaviansk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAM, sengustaviansk, omkring 1800, skuren dekor, spår av tidigare förgyllning, med etsning av Jean le Pautre, ca 49x51 cm

Åldersrelaterat slitage, enstaka träavslag

900174

2021-04-06