Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTOR, (2) rölakan, ett par, Sverige, floral dekor, i gröna och vita toner, signerade TE, 180x130 cm
Smärre slitage
900175
2021-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här