Per Sihlberg fotografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PER SIHLBERG (född 1960): "Flicka i Havanna", ur Cuba Havanna serien, Archival pigmant print Baryta, signerad Per Sihlberg, daterad 1996, samt numrerad 8/15, ca 42x57 cm
Ej examinerad ur ram
900179
2021-04-10