Per Sihlberg fotografi
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PER SIHLBERG (född 1960): "Chevrolet Bel Air Havanna", ur Cuba Havanna serien, Archival pigmant print Photo Rag, signerad Per Sihlberg, daterad 1996, samt numrerad 7/15, ca 45x63 cm
Ej examinerad ur ram
900180
2021-04-10