Per Sihlberg fotografi

Per Sihlberg fotografi
Per Sihlberg fotografi
Per Sihlberg fotografi
Per Sihlberg fotografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PER SIHLBERG (född 1960): "Chevrolet Bel Air Havanna", ur Cuba Havanna serien, Archival pigmant print Photo Rag, signerad Per Sihlberg, daterad 1996, samt numrerad 7/15, ca 45x63 cm

Ej examinerad ur ram

900180

2021-04-10