Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL SKÅNBERG (1850-1883): tillskriven, Motiv från Venedig, olja på duk, ca 47x72 cm
Krackelyr, dukskada
900190
2021-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här