Carl Skånberg tillskriven oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL SKÅNBERG (1850-1883): tillskriven, Motiv från Venedig, olja på duk, ca 47x72 cm

Krackelyr, dukskada

900190

2021-04-07