Kabinettskåp

Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KABINETTSKÅP, 1800-talets slut, ek, skuren dekor, svärtade benställning, skrivskiva, bakomliggande lådinredning, höjd 178, 96x52 cm, nyckel finns

Sprickor, en dragknopp med lagning, bruks och åldersrelaterat slitage

900191

2021-04-07