Oljemålning Tage Hedqvist

Oljemålning Tage Hedqvist
Oljemålning Tage Hedqvist
Oljemålning Tage Hedqvist
Oljemålning Tage Hedqvist
Oljemålning Tage Hedqvist
Oljemålning Tage Hedqvist
Oljemålning Tage Hedqvist
Oljemålning Tage Hedqvist
Oljemålning Tage Hedqvist
Oljemålning Tage Hedqvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Motiv från Arildshamn, monogramsignerad TH, dedikationstext, daterad 37, olja på duk, ca 72x91 cm

Dukskada, mindre färgbortfall

900194

2021-04-08