Oljemålning Edvin Ollers

Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Fjälllandskap, signerad E.Ollers, daterad 1942, olja på duk, ca 59x80 cm

Mindre färgbortfall, färgrevor

900196

2021-04-08