Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, 2 delar, fanerat med mahogny, 1920/30-tal, Art Deco, överdel med hyllor, underdel med dörrpar och intarsia i form av snäckor, nyckelhålsinläggningar av ben, tot höjd ca 182, nederdel längd 127x41 cm, nyckel medföljer

Repor och rispor, Renoverat, enstaka utbytta delar.

900202

2021-04-06