Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
AUGUST MALMSTRÖM (1829-1901): Skogsparti, akvarell,
ej signerad, intyg i form av sterbhusetikett på baksidan, ca 22x14 cm
Ej examinerad ur ram
900204
2021-04-10