Gunnel Sahlin glasfrukt

Gunnel Sahlin glasfrukt
Gunnel Sahlin glasfrukt
Gunnel Sahlin glasfrukt
Gunnel Sahlin glasfrukt
Gunnel Sahlin glasfrukt
Gunnel Sahlin glasfrukt

Klubbat för:

1 100 SEK

800 SEK

GUNNEL SAHLIN, glasfrukt för Kosta Boda, signerad samt numrerad 18918, höjd ca 11 samt längd 18 cm

900206

2021-04-07