Alvar Aalto, taklampa A335

Alvar Aalto, taklampa A335
Alvar Aalto, taklampa A335
Alvar Aalto, taklampa A335
Alvar Aalto, taklampa A335
Alvar Aalto, taklampa A335
Alvar Aalto, taklampa A335

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

700 EUR

ALVAR AALTO, TAKLAMPA , modell A335, Valaisinpaja, 1980-tal, Finland, svart och vitmålad metall, höjd 43 cm

Lätt slitage

900222

2021-04-18