Klubbat för:
800 EUR
Utropspris
700 EUR
ALVAR AALTO, TAKLAMPA , modell A335, Valaisinpaja, 1980-tal, Finland, svart och vitmålad metall, höjd 43 cm
Lätt slitage
900222
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här