Tillbaka till katalog

Bordslampa IKEA

Bordslampa IKEA
Bordslampa IKEA
Bordslampa IKEA
Bordslampa IKEA
Bordslampa IKEA
Bordslampa IKEA
Bordslampa IKEA
Bordslampa IKEA

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, 1900-talets slut, IKEA, etikettmärkt, stomme i plast med fot och skärm i kromad metall, två ljuspunkter, höjd ca 44 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

900227

Datum:

2021-04-10