Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, studie av manshuvud, olja på duk uppsatt på pannå, ca 40x32 cm

Hål i kanterna, spricka

900228

2021-04-07