Skrivbord 1930-tal

Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1930-tal, bonad björk, 2 lådor, höjd 76, 100x59 cm

Repor, märken, slitage

900232

2021-04-08