Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1930-tal, bonad björk, 2 lådor, höjd 76, 100x59 cm
Repor, märken, slitage
900232
2021-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här