Bordslampa 1900-tal
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPA, 1900-tal, enligt uppgift från Spanien/Portugal, skärm i plåt, stomme i gjutjärn, höjd ca 57 cm
Bruksslitage, troligen senare bemålning, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad
900233
2021-04-10