Bordslampa 1900-tal

Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, enligt uppgift från Spanien/Portugal, skärm i plåt, stomme i gjutjärn, höjd ca 57 cm

Bruksslitage, troligen senare bemålning, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad

900233

2021-04-10