Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON (1928-2008), färglitografi, vy över hustak, signerad, daterad 1981 samt numrerad 70/150, 43x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

900234

2021-04-17