Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BYRÅ / SIDEBOARD, 1960-tal, teakfanér, höjd 48, 80x40 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

900240

Päivämäärä:

2021-04-08