Byrå
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BYRÅ / SIDEBOARD, 1960-tal, teakfanér, höjd 48, 80x40 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
900240
Päivämäärä:
2021-04-08