Moët & Chandon

Moët & Chandon
Moët & Chandon
Moët & Chandon
Moët & Chandon
Moët & Chandon
Moët & Chandon
Moët & Chandon
Moët & Chandon
Moët & Chandon
Moët & Chandon
Moët & Chandon
Moët & Chandon

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, tenn, 1900-talets första hälft, större modell, för två flaskor, med hänklar och reliefdekor av vinrankor, ETAIN, Frankrike, höjd ca 22,5 cm 30x21 cm

Bruksslitage

900241

2021-04-06