Matbord i art deco

Matbord i art deco
Matbord i art deco
Matbord i art deco
Matbord i art deco
Matbord i art deco
Matbord i art deco

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1930-tal, Art deco, bonad björk, utdragbara sida på bord med medföljande iläggsskiva, höjd på bord ca 76, 135(totallängd 197)x77, 1 iläggsskiva á 62

Bruksslitage, märken, repor, fanérskador

900250

2021-04-10