Spelbord biedermeier

Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, mahogny, 1800-talets mitt, biedermeier, svarvade ben, välvd sarg, höjd ca 78, 89x45 cm

Slitage, sprickor

900257

2021-04-08