Skåp teak

Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, teak, 1900-talets mitt, överstycke med hyllinredning, understycke med lådinredning, höjd ca 155, 90x38 cm, nycklar (2) medföljer

Slitage, märken

900262

2021-04-08