Wilfredo Lam färglitografi

Wilfredo Lam färglitografi
Wilfredo Lam färglitografi
Wilfredo Lam färglitografi
Wilfredo Lam färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982): ur "Le demeur d`Hypnos", signerad och numrerad 16/99, färglitografi, ca 50x32 cm

900264

2021-04-06