Enrico Baj färgetsning

Enrico Baj färgetsning
Enrico Baj färgetsning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): General, signerad Baj, 47/50, färgetsning, bildmått ca 30x24,5 cm

900266

2021-04-06