Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAN RAY, (USA 1890-1976): "Le telephone", signerad Man Ray, V/XX, färgetsning, bildmått ca 36,5x24 cm
900267
2021-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här