Man Ray färgetsning

Man Ray färgetsning
Man Ray färgetsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAN RAY, (USA 1890-1976): "Le telephone", signerad Man Ray, V/XX, färgetsning, bildmått ca 36,5x24 cm

900267

2021-04-06