Färglitografi Corneille

Färglitografi Corneille
Färglitografi Corneille

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition ur "Raven", signerad Corneille, daterad 91, EA 12/15, färglitografi, bladmått ca 68x50 cm

900276

2021-04-06