Paul Wunderlich färglitografi

Paul Wunderlich färglitografi
Paul Wunderlich färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL WUNDERLICH (1927-2010): Figurkomposition, signerad, numrerad 65/100, färglitografi, bladmått ca 84x60 cm

900277

2021-04-06