Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KERAMIK, 3 delar, stengods, 1900-tal, den minsta stämplad Höganäs, de två andra med otydliga märkningar, höjd 12, 16,5 och 35,5 cm
Bruksslitage
900299
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här