Pinnstolar 1 par 1900-tal

Pinnstolar 1 par 1900-tal
Pinnstolar 1 par 1900-tal
Pinnstolar 1 par 1900-tal
Pinnstolar 1 par 1900-tal
Pinnstolar 1 par 1900-tal
Pinnstolar 1 par 1900-tal
Pinnstolar 1 par 1900-tal
Pinnstolar 1 par 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

PINNSTOLAR, 1 par, med karmar, björk, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, patina

900316

2021-04-10