Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
STOLAR, 1 par, 1900-tal, enligt uppgift Holland, stomme av lackerad metall, ihopfällbara, sitsar av snöre, sitthöjd ca 45 cm
Sitsarna med slitage
900333
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här