Stolar 1 par 1900-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
STOLAR, 1 par, 1900-tal, enligt uppgift Holland, stomme av lackerad metall, ihopfällbara, sitsar av snöre, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Sitsarna med slitage
900333
Päivämäärä:
2021-04-10