Stolar 1 par 1900-tal

Stolar 1 par 1900-tal
Stolar 1 par 1900-tal
Stolar 1 par 1900-tal
Stolar 1 par 1900-tal
Stolar 1 par 1900-tal
Stolar 1 par 1900-tal
Stolar 1 par 1900-tal
Stolar 1 par 1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

STOLAR, 1 par, 1900-tal, enligt uppgift Holland, stomme av lackerad metall, ihopfällbara, sitsar av snöre, sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

Sitsarna med slitage

900333

Päivämäärä:

2021-04-10