JOHAN KROUTHÉN

JOHAN KROUTHÉN
JOHAN KROUTHÉN
JOHAN KROUTHÉN
JOHAN KROUTHÉN

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Man i frack, signerad och daterad Johan Krothén 1931, olja på duk, 81x64 cm.

900337

2021-04-17