Soffa jugend

Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets början, jugend, fanérad i mahogny, stoppad sits och rygg, fothylsor i mässing, randig klädsel, längd ca 137 sitthöjd 40 cm

Brukslitage, smärre märken

900341

2021-04-06