Klubbat för:
400 SEK
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets början, jugend, fanérad i mahogny, stoppad sits och rygg, fothylsor i mässing, randig klädsel, längd ca 137 sitthöjd 40 cm
Brukslitage, smärre märken
900341
2021-04-06