Litografi Bengt Lindström

Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikte, signerad, numrerad, färglitografi, ca 76x55 cm

Passepartout med fläckar

900353

2021-04-08