trine Folmoe litografi

trine Folmoe litografi
trine Folmoe litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

TRINE FOLMOE (Norge, född 1964), "Korpus", signerad och numrerad 27/45, litografi, bildstorlek ca 66x48 cm.

900354

2021-04-10